utorak, 11. decembar 2018.

RTV Brus

TV Brus

TV Brus program emituje preko kablovskog sistema – kablovskog operatera CITY SERVICE.

Programska šema

Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
08:00 Jutarnji program 08:00 Jutarnji program 08:00 Jutarnji program 08:00 Jutarnji program 08:00 Jutarnji program
10:00 Jutarnji dnevnik 10:00 Jutarnji dnevnik 10:00 Jutarnji dnevnik 10:00 Jutarnji dnevnik 10:00 Jutarnji dnevnik 10:00 Jutarnji dnevnik 10:00 Jutarnji dnevnik
10:20 Kućica u cveću 10:20 Kućica u cveću 10:20 Kućica u cveću 10:20 Zelena dolina (r) 10:20 Venčanje od A do DA (r) 10:20 Zelena dolina 10:20 U našem ataru
11:05 Lek iz prirode 11:05 Lek iz prirode 11:05 Lek iz prirode
11:40 Nešto novo
11:05 Izazovi istine (r) 11:05 Reč više
11:30 Nešto novo
11:05 Kućica u cveću 11:05 Kućica u cveću
12:00 Vesti 12:00 Vesti 12:00 Vesti
12:40 Arena
12:00 Vesti 12:00 Vesti 11:35 Lek iz prirode 11:35 Lek iz prirode
12:10 Meridijanima 12:10 Meridijanima 12:10 Meridijanima 12:10 Meridijanima 12:10 Meridijanima 12:05 Farma 12:05 Farma
13:00 Vesti 13:00 Vesti 13:00 Vesti 13:00 Vesti 13:00 Vesti 13:20 Autotragač 13:20 Na točkovima
13:10 Serija „Zabranjene strasti“ 13:10 Serija „Zabranjene strasti“ 13:10 Serija „Zabranjene strasti“
14:40 U našem ataru
13:10 Serija „Zabranjene strasti“ 13:10 Serija „Zabranjene strasti“ 13:50 Izazovi istine 13:50 Izazovi istine
15:30 Dokumentarni program 15:30 Dokumentarni program 15:30 Dokumentarni program 15:30 Dokumentarni program 15:30 Dokumentarni program 14:20 Dokumentarni program 14:20 Dokumentarni program
16:35 Sport 037 16:35 Sport 037 16:35 Arena 15:20 Venčanje od A do DA 15:20 Biljana za vas
17:00 Dnevnik 17:00 Dnevnik 17:00 Dnevnik 17:00 Dnevnik 17:00 Dnevnik 16:00 Zabavni program 16:00 Zabavni program
17:20 Zabavni program 17:20 Zabavni program 17:20 Zabavni program 17:20 Zabavni program 17:20 Zabavni program 17:00 Serija „Zabranjene Stratsti“ 17:00 Serija „Zabranjene Stratsti“
18:30 Reportaža 18:30 Zelena dolina 18:30 Venčanje od A do DA 18:30 Reportaža 18:30 Biljana za vas 18:00 Arena 18:00 Arena
19:00 Dnevnik 19:00 Dnevnik 19:00 Dnevnik 19:00 Dnevnik 19:00 Dnevnik 18:30 Serija „Zabranjene Stratsti“ 18:30 Serija „Zabranjene Stratsti“
19:20 Farma 19:20 Izazovi istine 19:20 Izazovi istine 19:20 Farma (r) 19:20 Pregled nedelje 20:00 Reportasža 20:00 Reportasža
20:00 Vesti 20:00 Vesti 20:00 Vesti 20:00 Vesti 20:00 Vesti 21:00 Filmski program 21:00 Filmski program
20:05 Serija „Zabranjene strasti“ 20:05 Serija „Zabranjene Stratsti“ 20:05 Serija „Zabranjene Stratsti“ 20:05 Serija „Zabranjene Stratsti“ 20:05 Serija „Zabranjene Stratsti“ 23:00 Noćni program 23:00 Noćni program
21:05 Autotragač 21:05 Na točkovima 21:05 Sportski program 21:05 Nešto novo 21:05 Autotragač
21:45 Pravimo za vas 21:45 Reč više 21:45 Pravimo za vas 21:45 Pravimo za vas 21:45 Pravimo za vas
22:00 Dnevnik 22:00 Dnevnik 22:00 Dnevnik 22:00 Dnevnik 22:00 Dnevnik
22:20 Dokumentarni program 22:20 Dokumentarni program 22:20 Dokumentarni program 22:20 Dokumentarni program 22:20 Dokumentarni program
23:00 Noćni program 23:00 Noćni program 23:00 Noćni program 23:00 Noćni program 23:00 Noćni program