RTV Brus

Sport

Sa  prvenstva centralne Srbije u džudou

Sa prvenstva centralne Srbije u džudou

Na džudo turniru prvenstvo centralne Srbije za kadete i kadetkinje i mladje poletarce i poletarke, održanom proteklog vikenda u Nišu, Džudo klub Brus predstavačjale su tri takmičara. U konkurenciji 180 takmičara iz 26 klubova, Andrijana Marinković u svojoj kategoriji osvojila je prvo mesto. Pavle Kovačević i Jovan Virijević zauzeli su

Detaljnije
    Još jedno zlato za bruskog skijaša

Proteklog vikenda na Međunarondoj trci u veleslalomu voženoj u italijanskom skijalištu Tarvisio, mladi skijaš iz Brusa Mihajlo Miljković osvojio je zlatnu medalju. Skijanjem se bavi od treće godine, član je beogradskog ski kluba. U ovoj sezoni Mihajlo Miljković skijao je na 6 međunarodnih trka i na svakoj osvojio medalju: zlatnu

Detaljnije
    Počinje 24. pohod na kopaoničkog vuka

Lovačko udruženje „Kopaonik“ Brus 9. februara organiizuje 24. Pohod na kopaoničkog vuka.

Detaljnije
    Ekipa “Osreci” pobednik Svetosavskog turnira u malom fudbalu

Pobednik tradicionalnog svetosavskog  turnira u malom fudbalu je ekipa Osreci, koja je u finalu savladala MZ Igroš rezultatom 6:0. U borbi za treće mesto Voće produkt je savladao ekipu Laniteks rezultatom 4:1. Organizator je Ustanova za fizičku kulturu Sportski centar a generalni pokrovitelj turnira SO Brus.

Detaljnije
    Novi uspeh Džudo kluba Brus

Na džudo turniru KUP Mimoze 2019.  održanom u Igalu, Džudo klub Brus predstavačjale su tri takmičarke. U konkurenciji 520 takmicara iz 36 klubova iz BIH, Bugarske, Srbije, Makedonije i Crne gore bruske takmicarke osvojile su zapažene rezltate Nevena Cikaric 2 mesto, Andjela Terzic i Andrijana Marinkovic 3 mesto.

Detaljnije
    Pohod na kopaoničkog vuka u subotu 9. februara

Lovačko udruženje „Kopaonik“ Brus 9. februara organiizuje 24. Pohod na kopaoničkog vuka. Učesnici u pohodu na mogu biti članovi pomenutog  bruskog udruženja ali i članovi drugih udruženja koji dobiju dozvolu-vaučer LU „Kopaonik” koju izdaje upravnik lovišta uz saglasnost predsednika Udruženja. Prošle godine u Pohodu na kopaoničkog vuka je učestvovalo je

Detaljnije
    Odigrane četvrtfinalne utakmice Svetosavskog  turnira

Odigrane četvrtfinalne utakmice Svetosavskog turnira

U četvrtfinalnim utakmicama tradicionalnog Svetosavskog  turnira u malom fudbalu, u hali sportova „Goran Raičević“ u Brusu, postignuti su sledeći rezultati:   Polufinale je zakazano za petak. U 18 i 30 se sastaju Laniteks i MZ Igroš a u 20 sati Osreci i Voće produkt. Finale Svetosavskog turnira u malom fudbalu

Detaljnije
    Odigrano sedmo kolo Svetosavskog turnira

U sedmom kolu postignuti su sledeći rezultati:   Organizator, Ustanova za fizičku kulturu Sportski centar Brus je za učesnike i posetioce obezbedio vredne nagrade. Cena ulaznice  je 50 dinara, osim za  četvrtfinalne, polufinalne i finalne utakmice kada će iznositi 100 dinara. U sredu 30.januara od 18 i 30 biće odigrana prva

Detaljnije
    Rezultati 5. i 6. kola Svetosavskog turnira u malom fudbalu

U hali sportova „Goran Raičević“ u Brusu u toku je tradicionalni svetosavski  turnir u malom fudbalu.U petom kolu postignuti su sledeći rezultati:   Šesto kolo završeno je rezultatima:  Utakmice sedmog kola umesto u  ponedeljak igraju se u utorak. Sastaju se  Gorkop – Nova era, MZ Igroš – Bubamara, Slot klub

Detaljnije
    Odigrano četvrto kolo Svetosavskog turnira

U sinoć odigranom četvrtom kolu Svetosavskog turnira u malom fudbalu postignuti su sledeći rezultati: