RTV Brus

Sport

Bruski srednjoškolci uspešni na okružnom takmičenju iz atletike u Kruševcu

Na okružnom takmičenju iz atletike održanom 28. aprila u Kruševcu, učenici „Srednje škole Brus“ zauzeli su sledeći plasman, Sara Đokić osvojila je 1. mesto u disciplini skok u dalj, Sari Obradović pripalo je 1. mesto u disciplini skok u vis, dok je u istoj disciplini David Todorović, zauzeo 3. mesto.

Detaljnije
    Aktivnosti bruskih džudista

Judo klub Brus učestvovaće na predstojećim takmičenjima od 08. do 15. maja, na prvenstvu Srbije za juniore/ke u Beogradu sa dva predstavnika, na školskom takmičenju u Beogradu koje će se održati 13. maja, džudo klub Brus predstavljaće 6 učenika, dok će na takmičenju u Nišu, Brus imati 6 takmičara.

Detaljnije
    Najava sportskog vikenda

U 32. kolu Prve Rasinske okružne lige FUD je savladao Ribnik rezultatom 6:0. Donji Kopaonik ekipu Mladost sa 4:3. Sa 37 boda FUD zauzima 13. mesto dok je Donji Kopaonik 16. sa 27 boda. U narednom 33. kolu Prve Rasinske okružne lige FUD gostuje Sebečevcu a Donji Kopaonik ekipi 13.

Detaljnije
    Sportski vikend

U 24. kolu Zone Zapad FK Kopaonik je na svom terenu savladao Blagotin rezultatom 2:1. Brusjani se trenutno nalaze na 2. mestu sa 56 bodova, dva manje od prvoplasiranog Meševa. U nastavku prvenstva Brusjani su od 8 odigranih utakmica ostavrili po 5 pobede i 3 poraza. U narednom 25. kolu

Detaljnije
    Veliki uspeh bruskih džudistkinja u Nišu

U Nišu je u nedelju, održano takmičenje prvenstva Centralne Srbije u džudou za juniore i juniorke. Učestvovalo je 70 takmičara iz 20 klubova. Članica Džudo kluba Brus Kristina Deljanin, zauzela je 1. mesto dok je Natalija Lazić bila druga u kategoriji do 52 kilograma.

Detaljnije
    Nove medalje za bruske džudiste

Drugog takmičarskog dana školskog prvenstva Centralne Srbije u džudou za učenike/ce osnovnih i srednjih škola, održanom u Nišu, bruski džudisti zabeležili su zapažene rezultate. U kategoriji do 52 kg, Nevena Čikarić, učenica „Branka Radičevića“ iz Razbojne bila je 1. U istoj kategoriji, Anđela Terzić zauzela je 2., Mateja Mijajlović 5.

Detaljnije

U narednom 24. kolu Zone Zapad FK Kopaonik Kopaonik dočekuje Blagotin. Ovaj susret je zakazan za subotu 24. april u 16 i 30. Brusjani su od 7 odigranih utakmica ostavrili 4 pobede i 3 poraza i trenutno se nalaze na 2. mestu sa 53 boda, dva manje od prvoplasiranog Meševa.

Detaljnije
    Brusli džudisti uspešni na školskom prvenstvu u Nišu

U Nišu je danas drugi, završni takmičarski dan školskog prvenstva Centralne Srbije u džudou za učenike/ce osnovnih i srednjih škola. Prvog dana turnira predstavnici škola sa teritorije opštine Brus ostvarili su izuzetne rezultate. Andrijana Marinković osvojila je 1. mesto u kategoriji do 36 kg a Aleksa Popović bio je 3.

Detaljnije
    Školsko prvenstvo Centralne Srbije u džudou 20. i 21. aprila

Školsko prvenstvo Centralne Srbije u džudou za učenike/ce osnovnih i srednjih škola biće održano 20. i 21. aprila. Među učesnicima će biti i predstavnici bruskih škola i to 10 učenika iz OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“, 2 učenika OŠ „Branko Radičević“ iz Razbojne, dok će Srednja škola Brus imati jednu predstavnicu.

Detaljnije

FK Kopaonik zabeležio pobedu savladavši ekipu Temnić 1924 U 23. kolu Zone Zapad FK Kopaonik je slavio u gostima, savladavši ekipu Temnić 1924 rezultatom 2:1. Brusjani se trenutno nalaze na 2. mestu sa 53 boda, dva manje od prvoplasiranog Meševa.U nastavku prvenstva Brusjani su od 6 odigranih utakmica ostavrili po