RTV Brus

Prikupljeno preko 700 hiljada dinara u okviru ski trke „I ja se borim”

25. marta
12:34 2019

U okviru humanitarne ski trke „I ja se borim” na Kopaoniku u organizaciji Javnog preduzeća Skijališta Srbije i humanitarne organizacije NURDOR prikupljeno je 701.340,00 dinara. Na trci koja je održana na stazi Karaman greben učestvovala su 163 takmičara.

U muškoj kategoriji najbolje vreme imao je Ivica Blagojević, drugo mesto zauzeo je Vladislav Mandić a treće Aleksandar Đorđević. U ženskoj kategoriji prvu poziciju zauzela je Daša Dobrodolac, drugo mesto pripalo je Ani Bunjak a treće mesto osvojila je Sonja Smiljanić. U dečijoj kategoriji prve tri pozicije pripale su Zoji Jovanović, Dušanu Dobrodolac i Angelina Pavlović. Prikupljena sredstva namenjena su za izgradnju i opremanje nove Roditeljske kuće u Beogradu.