RTV Brus

Drugi remi fudbalera Kopaonika

18. aprila
13:58 2018

Fudbaleri Kopaonika su proteklog vikenda pred oko stotinu domaćih gledalaca, pored dobre igre, utakmicu 21. kola Zone Zapad protiv ekipe Kosanice iz Kuršumllije završili rezultatom 1:1. Vođstvo od 1:0 Kopaonik je preuzeo u 35. minutu golom štopera Jovana Burgića. Sa ovim rezultatom završeno je prvo poluvreme dok je na početku drugog dela utakmice u 52. minutu Kosanica izjednačila pogotkom Nikole Gvozdenovića. Susret je bio neizvestan i dinamičan sa dobrim šansama za gol sa obe strane, istakao je trener FK Kopaonika, Vojče Marković. Za igrača utakmice proglašen je 17 godišnji Mladen Radović koji je imao sjajne odbrane. U generalnom plasmanu Kopaonik zauzima treće mesto sa 41 bodom i 10 bodova zaostatka za vodećim Topličaninom iz Prokuplja. U dosadašnjem delu takmičenja zabeležio je 13 pobeda, šest poraza i dva remija.U narednom kolu 22. aprila gostuje ekipi Jastrepca u Blacu koji se nalazi na sedmom mestu u generalnom plasmanu.