RTV Brus

Sportski vikend

24. avgusta
13:36 2020

U drugom kolu Zone Zapad fudbaleri Kopaonika savladali su na svom terenu Jedinstvo 1936. ubedljivim rezultatom 3:0. Sva tri gola postignuta su u drugom poluvremenu a sterlci su bili Knežević, Živanović i M.Vidojević. Prva tri mesta na tabeli Zone Zapad zauzimaju Meševo, Kopaonik i Juhor sa po 6 bodova. U 3. kolu Zone Zapad gostuju ekipi Lugomir. Utakmica je zakazana za nedelju 30. avgust u 16 sati i 30 minuta.

U 5. kolu Prve lige Rasinskog okruga FUD je na svom terenu savladao Gornji Stepoš rezultatom 1:0. Fudbaleri Donjeg Kopaonika su poraženi od ekipe Gradina sa 3:1. FUD je trenutno na 6 mestu sa 9 bodova a Donji Kopaonik je 17. sa 3 boda. U narednom 6. kolu Prve lige Rasinskog okruga FUD gostuje Slogi iz Ćićevca a Donji Kopaonik dočekuje Trudbenik. Utakmice se igraju u nedelju 30. avgusta.